שייט על יאכטהLive your dream - קורס סקיפרים במועדון שייט בBlue Wave
מיקומך באתר: דף הבית » אז מה עושים ביום שאחרי קורס סקיפרים?

אז מה עושים ביום שאחרי קורס סקיפרים?

הרי לא נקנה יאכטה נכון?

כמו כל חלום גדול, כשמנסים לפרוט אותו למציאות מתחילות לצוף 'מגרעות' החלום. וכך, רבים מאלה שנדלקו על הרעיון לעשות קורס סקיפרים, נתנו תחילה דרור לדמיון לשוט בין הגלים, למתוח מפרשים, להחזיק את ההגאים ואז… הרציונאל התחיל לשאול שאלות כמו:

הרי אין לך יאכטה ורכישה של אחת כזו זה באמת ים של כסף. וחוץ מזה מה כבר אפשר לעשות עם רשיון שייט? שאלות טובות והגיוניות אלה ועוד רבות אחרות דורשות תשובה ברורה וכנה ובדיוק בכך עוסק התוכן שלפניך.

לשם כך פנינו לגיא ידין, אחד משלושת השותפים והבעלים של BLUE WAVEמועדון יאכטות ובית ספר לשייט במרינה הרצליה המציע מגוון קורסי סקיפרים, חברות במועדון הסקיפרים וקשת רחבה של פעילויות לבעלי רשיון משיט ליאכטה. גיא מכיר כל חבר מועדון באופן אישי, את הסיבות או המטרות לשמן הצטרף לקורס הסקיפרים וכמובן את מאפייני הפעילות של כל חבר ו"סקיפר". הנה סקירתו:

  • יאכטה בלו ווייב מפליגה בים הפתוח
  • שייט על יאכטה במועדון שייט Blue Wave
  • שייט על יאכטה במועדון שייט Blue Wave
  • הפלגה לקרואטיה - פלוטילה לקרואטיה מועדון שייט בלו ווייב
  • קורס סקיפר מעשי על הבלו ווייב
  • הפלגה לקרואטיה - פלוטילה 2014
  • הפלגה לקרואטיה - פלוטילה 2014

נתחיל ב'צפירת הרגעה':

אין צורך להיות בעל יאכטה כדי להשיט יאכטות כך שהמשקל הכספי האדיר של רכישת יאכטה יורד מהפרק ועוקף בכך הרבה מחסומים והתנגדויות. בשביל זה הקמנו את מועדון היאכטות המציע לחבריו בין קשת הפעילויות הרחבה גם השכרת יאכטות לשייט עצמאי בעלות שכמעט כל אחד יכול לעמוד בה. ועכשיו אל התשובה: מה אפשר לעשות עם רשיון סקיפר? הנה:

ההתנתקות, האויר והאווירה…

הן הדלק שמניע רבים להצטרף לקורס הסקיפרים. לנשום את האויר של הים שמנקה את המחשבה, להתנתק מהכל ולהתמסר ליאכטה ולרוח שמבצעים יחד ריקוד מופלא תחת ניצוחו של הסקיפר.  אין ספק שלים יש את היכולת להשרות על הנוהגים במימיו תחושת רגיעה טוטלית. לא חוסר עירנות אלא רגיעה שנובעת מהתנתקות מהעבודה בעוד כל טרדות היום יום נשארות על היבשה. ועכשיו זה הסקיפר, היאכטה, הרוח והכחול עד לאופק. קשה למצוא מפלט כזה בעולם כל כך דינמי, לחוץ ותזזיתי. והסקיפרים, בוגרי הקורסים שלנו, מחפשים כל שעה פנויה כדי לבוא למועדון או להצטרף להפלגה משותפת או לשכור יאכטה ולצאת אל המרחבים.

אל אויר הים מצטרפת האווירה המיוחדת שאופפת את עולם הסקיפרים. אלה המונחים המקצועיים שהופכים לשפת אם ולקוד ששייך רק ליורדי ים. זה ה-FUN שבהשטת היאכטה, תנועות הגלים, תחושת הביחד של משפחה או כמה חברים שיוצאים להפלגה. למשקאות, למטעמים ולפירות הצוננים יש טעם אחר לגמרי על הים (שתמיד עושה את המפליגים בו לבעלי תיאבון בריא).

בילוי, כיף והנאה

והפעם לא רק מהרוח, הים והעיסוק בשייט, אלא בילוי משפחתי שיוצר הוואי ושיתוף מיוחד במינו. זו יכולה להיות עצם ההפלגה עצמה בה כולם עוזרים ומתפעלים את היאכטה, כמו גם להטיל עוגן למול חוף מבודד ולקפוץ למים, לצלול, להשליך חכה ופיתיון ולחזור הביתה עם דג לוקוס עסיסי. וכמובן, עניינים של רומנטיקה ודי לחכימא ברמיזה.

ועכשיו אל ההארד-קור. כולנו קראנו ושמענו על משפחות שלמות או הורים מבוגרים שהילדים עזבו כבר את הבית שהחליטו לרדת לים ולהקיף את העולם. וזה מוביל אותנו להפלגות בחו"ל…

אז תכירו שלעומת הוצאות העתק ברכישת יאכטה פרטית והחזקתה, עלות החברות במועדון יאכטות מסתכמת לרוב באזור ה- 600 ₪ לחודש. אשר תמורתם תחכה לכם אחת היאכטות שלנו, מתוחזקת נקייה ומוכנה להפלגה הבאה שלכם עם המשחה, החברים או כל מי שתבחרו לארח על הסיפון למספר שעות ולחלוק איתו את עולם השייט והים.

הפלגות בחו"ל…

OH YES!!! זו כנראה אחת הפסגות הגבוהות בחייו של סקיפר. רבים מנצלים את רשיון המשיט שלהם כדי לנסוע עם המשפחה לחו"ל, לשכור יאכטה ולטייל לאורך חופים, מאי לאי, ממפרץ למפרץ, ממרינה למרינה. הגעה למפרץ מבודד, זריקת עוגן וקפיצה למים, זאת אחת החוויות!  זה הכיף האמיתי, להגיע למקומות מהמדהימים בעולם, לגור, לישון, לבשל ופשוט לחיות במשך תקופה ביאכטה. לחיות את הים, את הרוח, את השקט וכל זה תוך כדי שמפליגים מיעד ליעד שלרוב כל אחד יותר יפה מהשני.

תזהרו זה ממכר! חופשת שייט בחו"ל היא לטעמי אחת החופשות המדהימות ביותר ולרוב אחרי פעם אחת, פשוט מתמכרים.

גם כאן העלויות אינן בשמים וחופשה של שבוע על יאכטה ביוון, קרואטיה ואין סוף יעדים בעולם קרובים ורחוקים אינה יקרה יותר מחופשה רגילה במלון.

להפלגות חו"ל ניתן לצאת לבד עם המשפחה או החברים או במסגרת הפלגות מאורגנות של המועדון יחד עם חברים מהמועדון והמשפחות שלהם. מספר פעמים בשנה אנו יוצאים ליעדים שונים בעולם להפלגה משותפת ומדהימה! כל משפחה ביאכטה שלה, כל יום מפרץ אחר, מסעדות, חופים, חופש בקיצור בהחלט מתחרה על תואר החופשה המושלמת.

 

כל מה שמפריד בינך לבין מבחר ההנאות ואפשרויות הבילוי של סקיפרים בכלל וחברי המועדון שלנו בפרט הוא קורס סקיפרים. והנה ההזדמנות לטעום מהחוויה. הגיע הזמן לעלות לסיפון ולצאת להפלגת התנסות ללא עלות וללא כל התחייבות! הבירות עלינו. כל שעליך לעשות הוא להתקשר אלינו:

לתיאום הפלגת היכרות
צור קשר

נשמח להיפגש על הסיפון, להכיר, להפליג
ולשוחח על הקורס המתאים לך


Call Now Button