פלוטילת סוכות 2019 – טורקיה – מרמריס – גוצ'ק – גן עדן ליאכטות

ג'וצק - יעד הפלגה של פלוטילה סוכות 2019

 

השנה חג הסוכות יוצא באמצע אוקטובר. מכיוון שהמועד מאוחר יחסית, חיפשנו יעד עם מזג אוויר חם יחסית ועם הפוטנציאל הגבוה ביותר למזג אוויר מוצלח לתאריכים אלו. בנוסף הטיסות ליוון בשנים האחרונות מאוד התייקרו וכבר עכשיו מחירי הטיסות לחג הסוכות גבוהים מאוד. לכן החלטנו השנה לשים את הפוליטיקה בצד ולצאת ליעד מהיפים בעולם שבשנים האחרונות קצת הזנחנו – טורקיה – מרמריס – גוצ'ק.

מרמריס – גוצ'ק:

אזור מדהים עם סביבה ירוקה יחסית בהשוואה ליוון, אינסוף מפרצים, מים טורקיז, ים רגוע לרוב, לחלוטין גן עדן ליאכטות.

פלוטילת יאכטות מועדון שייט בלו ווייב לתורכיה מרמריס ג'צק סוכות 2019

מסלול ההפלגה של פלוטילת יאכטות בלו ווייב בתורכיה סוכות 2019

פלוטילה, מה זה?

פלוטילה היא הפלגה של קבוצת יאכטות ביחד עם ליווי והדרכה. אנו מפליגים יחד 6-12 יאכטות. טסים ליעד ומפליגים שבוע שלם בין איים, מפרצים מדהימים, מרינות מסעדות ועוד…  כל יום אי חדש, מפרצים חדשים, נופים, מסעדות, אנשים וחוויה מדהימה!

ההפלגה לרוב אינה אינטנסיבית אלא באזור 5 שעות הפלגה ביום, לרוב מחולקת לשני חלקים עם הפסקת צהרים ארוכה, על עוגן, במפרץ יפה. בשאר הזמן, נופשים, מבשלים, שותים, קופצים למים, מטיילים בחוף ועוד…

הלינה היא ביאכטות כמובן, בחדרים זוגיים, כל יום במרינה חדשה. לרוב לילה אחד או שניים אנו ישנים במפרץ על עוגן. אלו לרוב הלילות הכי מיוחדים וכיפים של הפלוטילה!

זאת הרפתקה לימודית ברמה הגבוהה ביותר עם צבירת המון ניסיון בעגינות, גישות בתנאים מאתגרים, תפעול תקלות, הפלגה בתנאי מזג אוויר מגוונים ועוד…

תמונה מפלוטילת יאכטות של מועדון שייט בלו ווייב

למה מתאמים כל כך הרבה זמן מראש?

היאכטות מושכרות במקום והן לא שלנו. ככל שעובר הזמן היאכטות מתייקרות משמעותית וגם לא בטוח שיישארו זמינות לנו. לרוב מתאמים השכרות של יאכטות חצי שנה מראש. מעבר לתקופה זו המחירים עולים והמלאי קטן. לכן אנחנו חייבים להזמין את היאכטות מראש.

טיסות: מחירי הטיסה כרגע הגיוניים ומניסיון שלנו בעוד חודש – חודשיים הם יקפצו למחירים מאוד גבוהים כך שכבר לא יהיה הגיוני להשתתף בפלוטילה.

שילוב מחירי היאכטות והטיסות מביא לכך שבמועדים קרובים יותר לפלוטילה המחירים מאוד גבוהים ולא הגיוניים. לכן אנו לוחצים לסגור הכל בזמן הקרוב.

פלוטילת יאכטות של מועדון שייט בלו ווייב

 

הערות ומידע נוסף:

תמונות היאכטות הן על פי הדגם והשנתון ולא היאכטה הספציפית המוצעת להשכרה.

מחירי סגירה מוקדמת בתוקף עד סוף חודש אפריל בלבד.

עלויות נוספות שיש לקחת בחשבון:

הוצאות הפלגה (הערכה):

עגינות: 50-200 יורו לכל השבוע ליאכטה.

דלק: 100-300 יורו לכל השבוע ליאכטה

הוצאות נוספות:

  • כרטיסי טיסה
  • הוצאות אישיות: אוכל, נסיעות ומה שבא לכם…
  • ביטוח נסיעות אישי – חובה להוציא.

הגעה וסיום:

מרינה מרמריס.

הגעה: יש להגיע למרינה ביום שבת ה 12/10/19 עד השעה 17:00.

סיום באותה המרינה ביום שבת ה 19/10/19. אנו חוזרים למרינה כבר ביום שישי. בשבת ניתן לצאת מהמרינה כבר מוקדם בבוקר.

 

תנאי תשלום והרשמה: לסגירת יאכטה יש לשלם מקדמה על סך 50% מעלות ההשכרה. יתרת התשלום תתבצע עד חושיים לפני מועד ההפלגה.

 

נתראה בפלוטילה, צוות BLUE WAVE

 

שייט ביאכטה ככלי טיפולי שיקומי משמעותי לנוער בסיכון

שייט על יאכטה במועדון שייט Blue Wave בהרצליהשייט ביאכטה הינו פלטפורמה מאוד מיוחדת ויעילה לטיפול שיקומי לנוער בסיכון. למרחבי הים אפקט מרגיע לנפש של כולנו. אך יום שלם של שייט בקבוצה על יאכטה, בו הנערים נדרשים לתפעל יחד את כלי השייט מזמן מגוון סיטואציות ואינטראקציות המעלות קשיים רבים אצל הנערים המאפשרים עבודה מעמיקה ואמיתית על דפוסי התנהגות בעייתיים.

ראשית היאכטה והים מנתקים מחיי היום יום, הטלפונים בצד ולנערים אין ברירה אלא להיות ולהתעסק בכאן ועכשיו ללא יכולת לברוח למסכים הדיגיטלים השונים, סיגריות או דברים גרועים יותר. הם גם צריכים להסתדר אחד עם השני במרחב צפוף יחסית, יחד עם שני אנשי צוות אשר בוחנים ורואים כל פעולה שלהם.

הצפת הקשיים ובעיות התנהגות במהלך הפעלת היאכטה

לתוך הסיטואציה הקבוצתית הצפופה הזו, נכנס הצורך לתפעל את היאכטה בכל התחומים: שייט ומפרשנות, החזקת הגה, ניווט, תפעול תקלות, ניקיון, בישול ותפעול ארוחות ועוד. בלב ים אין מי שיעשה בשבילם. אם הם לא יתפעלו את היאכטה הם לא יגיעו חזרה למרינה. אם הם לא יבשלו, לא תהיה ארוחת צהרים. אם הם לא ינקו, הם יפליגו בתוך הלכלוך של עצמם. מצב זה מאלץ את הנערים לתפקד ולהתמודד עם סיטואציות רבות המציפות קשיים אישיים, אינטראקציות חברתיות מורכבות, צורך לרכוש ידע ומיומנות, הכרח לשיתוף פעולה בין הנערים, קבלת סמכות ועוד קשיים רבים שעולים וצפים תוך כדי הפלגה. ככל שההפלגה ארוכה יותר (בהדרגתיות כמובן) היא פחות מאפשרת לנערים להתחמק ומעמיסה יותר צרכים תפקודיים על הנערים כגון בישול וניהול ארוחות, עבודה במשמרות, תפעול תקלות, ניווט וכו'.

 

לנערים שלרוב מגיעים מחוסר מוחלט בגבולות ומסגרת, הרגילים לעשות כל מה שמתחשק להם בכל רגע נתון, אינם מורגלים בעבודה קשה ומשמעת, בטח שלא לשתף פעולה עם נערים אחרים כדי להשיג מטרה משותפת או לקבל מנהיגות מנער אחר שיכול להיות בעמדה חברתית נחותה מהם. הפלגה שכזו מהווה אתגר אמיתי המציף בצורה מהירה ויעילה את כל קשיי ההתנהגות שיש לנערים וזאת בדיוק המטרה שלנו. הצפת הקשיים דווקא בסביבה סטרילית יחסית המנותקת מחיי היום יום של הנערים מקלה על הנערים לעבד, לתקשר ולשתף את הקשיים שלהם, אשר למעשה הם אותם הקשיים המפריעים להם בתפקוד היומיומי מחוץ ליאכטה. בעזרת הנחיה מקצועית ונכונה של צוות ההדרכה, נוצר שיח ועיבוד מעמיק שמטרתו לעבוד על הפרעות ההתנהגות של הנערים ולבסוף לתרגם את שינויי התנהגות וההצלחות שהנערים חווים ביאכטה, להתנהגות בחיי היום יום שלהם. כל זה כמובן לא קורה בהפלגה אחת של מספר שעות אלא מצריך עבודה וליווי לטווח ארוך גם מחוץ ליאכטה.

השייט כחוויה מעצימה

שייט על יאכטה במועדון שייט Blue Wave במרינה הרצליהמכיוון אחר השייט והיאכטה מאפשרים לנערים לחוות הצלחות המשפרות את  הביטחון העצמי ותחושת המסוגלות. לנערים אשר לרוב במסגרות רבות בחייהם חוו בעיקר כישלונות, דחייה, הרגשה חוסר יכולת וחוסר אונים להשפיע על עתידם, יצירת חוויות הצלחה, העצמה אישית ובניית ביטחון עצמי הם חלק משמעותי בתהליך השיקום. כבר בפעם הראשונה שבה נער מחזיק את ההגה ומרגיש שליטה על היאכטה זו חוויה מעצימה עבורו. כאשר נער מצליח להחזיק הגה טוב ומרגיש את היאכטה ביד שלו עפה על המים עם מפרשים שהוא עצמו כיוון, זו תחושה מסוגלות  עצומה. וזו רק ההתחלה. השייט מאפשר לנערים אינסוף חוויות הצלחה בכל התחומים, מקטנות ועד ניהול יום הפלגה שלם כסקיפר תורן שמצליח להביא את היאכטה אל היעד.  כמובן שבדרך יש גם אינסוף קשיים, אך ההתגברות על הקשיים הללו הן הצד השני והמשלים של תהליך השיקום.

 

האתגר הלימודי

השייט מהווה גם אתגר לימודי ואינטלקטואלי לנערים. חלקם פעם ראשונה בחיים באמת רוצים ללמוד משהו ולהתאמץ בשביל לדעת ולהצליח. הם צריכים ללמוד לכוון את המפרשים, לנווט, להשתמש במכשירים ועוד עולם שלם וגדול של ידע… השיא למי מהם שמסוגל ורוצה הוא בסוף הדרך להוציא רישיון סקיפר.

 

לנערים המגיעים לרוב מסביבות חיים קשות. השייט, השהייה במרינה והחיבור למועדון שייט, מהווים נקודת חפיפה ואינטראקציה חשובות עם אוכלוסייה נורמטיבית והוכחה שאפשר גם אחרת. זוהי חוויה חשובה לתהליך השיקום שלהם המהווה עוד חלק בפאזל המוסיף לתחושת הביטחון העצמי והמסוגלות שלהם.

 

התנהלות הפרויקט

הדרך  האידאלית לדעתנו להצלחת התהליך היא קבוצת נערים קבועה, בליווי מדריך חברתי קבוע ומדריך שייט מקצועי המגיעים באופן קבוע, במשך תקופה ארוכה, פעם בשבוע ליום שלם לפעילות ימית. היום יכול להיות כולו ביאכטה או להתחיל בפעילות ימית אחרת כגון חתירה או גלישה ומשם לעבור ליאכטה. החתירה והגלישה הן פעילויות אינדיבידואליות ושונות מעבודת הצוות ביאכטה, יש להן יתרונות גדולים ככלי טיפולי מעצים, אפקטיבי וחשוב לא פחות. כדי לייצר שינוי התנהגותי משמעותי על הפרויקט להימשך מינימום שנה ועדיפות לזמן ארוך יותר.

 

נערים עובדים על הסיפון במהלך שייט על יאכטה במועדון שייט Blue Wave בהרצליהכל פעילות מסתיימת בשיחת סיכום שהיא למעשה העיבוד של הסיטואציות שעלו במהלך היום. שיחת הסיכום היא חלק המשמעותי והחשוב ביותר ביום. כאן נעשית העבודה האמיתית פנימה בה על כל נער לשתף מה עבר עליו באותו יום, מה הוא חושב על התפקוד שלו בסיטואציות השונות, במה הוא היה טוב ומה הוא חושב שהוא צריך לשפר.  הנערים יכולים לשקף אחד לשני מה הם חושבים וכמובן שתפקיד המנחים הוא לשקף לנערים כיצד הם תפקדו, ולפתח את השיח למקום בונה ומסייע לנערים לעבודה על בעיות ההתנהגות שלהם. ככל שההכרות בין הנערים לצוות מעמיקה ומשמעותית יותר לנערים, כך שיחות הסיכום יכולות להגיע לרמות עמוקות יותר. הנערים יצליחו יותר להיפתח, להיחשף ולדבר על קשיים שהם חווים בתוך הפעילות וגם מעבר לה. כך הפעילות כולה תהיה אפקטיבית ומשמעותית יותר.

 

השילוב בין יום שכולו סביב עשייה ופעילות פיזית, המחייבת את הנערים לתפקד ולהיות חלק מסיטואציות אישיות וקבוצתיות מאתגרות, בלי יכולת להתחמק ו"לברוח"  לבין עיבוד החוויה ושיח מעמיק הם מה שהופך את הפעילות הזו לכלי טיפולי שיקומי מאוד מיוחד ואפקטיבי.

 

כחלק מתוכנית ההפלגות, הנערים יוצאים אחת לחודשיים להפלגה של יומיים בחופי הארץ. ובכל קיץ להפלגת שיא ארוכה לחו"ל. לקפריסין, טורקיה או יוון. תלוי בהערכת יכולת הנערים לעמוד בהפלגה ארוכה.

הפלגה ארוכה כמובן דורשת רמת תפקוד ויכולת התמודדות גבוהות יותר מהנערים באופן משמעותי. אין להם לאן לברוח, לא רק לשמונה שעות אלא למספר ימים או שבוע שלם. הם נדרשים להתעסק בניווט, ניהול ההפלגה, עבודה במשמרות, ניהול ניקיון ותפעול ארוחות ועוד אספקטים רבים המצריכים מהנערים תפקוד ומאמץ גבוהים הרבה יותר ברמה האישית והקבוצתית. ככל שהנערים נדרשים לרמת תפקוד יותר גבוהה, כך צפים ועולים יותר קשיים והסיטואציות יותר אינטנסיביות. וזאת בדיוק המטרה שהקשיים יעלו ויהיה אפשר לדבר עליהם, לעבד אותם ולעבוד עליהם ובסופו של דבר לתרגם את שינויי התפקוד ביאכטה לשינויי התנהגות בחיי היום יום.

 

יוצאים לדרך חדשה

יוצאים לדרך חדשה בשייט טיפולי במועדון שייט בלו-ווייב

במשך שמונה השנים האחרונות ליווינו את הוסטל בן גלים – הוסטל ימי פורץ דרך בתחום השייט כטיפול ארוך טווח לנוער בסיכון בישראל.  הנערים בבן גלים עוברים תהליך שיקום וטיפול בדיוק כפי שתארתי, לצד חיים במסגרת פנימייה, השלמת 12 שנות לימוד ועוד.

במהלך תקופה זו עברו בבן גלים עשרות נערים, שהמקום היווה עבורם בית חם, כאשר הים והשייט סללו להם דרך לחיים נורמטיביים. חלקם אף המשיכו לשירות צבאי בחיל הים ולאחר מכן לעבודות בתחום השייט והים.

 

בחודש האחרון יצאנו לדרך חדשה של פרויקט שיקומי משמעותי דרך שייט וים לנערים מפנימיית נווה הדר. פנימיית נווה הדר היא בית לכ- 120 ילדים בגילאים 8-18 המגיעים מרקע של קשיים התנהגותיים, נפשיים או קשיי למידה הזקוקים לחינוך מיוחד וטיפול. אנחנו מקימים בפנימייה משפחתון ימי. קבוצה של 12 נערים בגילאים 12-15 אשר יעברו אתנו תהליך שיקום דרך ים ושייט. אנו מקווים ללוות את הנערים בתהליך משמעותי עד שיתגייסו לצה"ל.

בכוונתנו לאורך השנה גם לאמץ ולשפץ פיזית את ביתן המגורים של הנערים ולהיות מעורבים בחייהם גם מעבר לימי הים.

הפנטזיה שלנו בהמשך הדרך היא להעתיק ולהעניק את הפרויקט גם למסגרות נוער נוספות.

איפה אתם נכנסים לתמונה?

הקושי והחסרון המרכזי בקיום פרוייקט מסוג זה הוא העלויות הגבוהות של רכישה ותחזוקה לעומת אפשרויות שיקום אחרות שבהן העלויות נמוכות יותר. אך אנו מאמינים שהיתרונות העצומים של הים והשייט ככלי חינוכי שיקומי משמעותי שווים את זה ומאפשרים תהליך מוצלח ומשמעותי יותר עם הנערים לעומת אפיקי טיפול אחרים.

מה שמאפשר לנו לקיים את הפרויקט כלכלית ולפנטז על התרחבות למסגרות נוספות ושינוי חייהם של בני נוער נוספים, זה החיבור למועדון שייט והסיוע של חברי המועדון, תלמידים שלנו ושותפים נוספים לדרך מקהילת השייטים. התורמים לאורך השנים באופן כספי, בשיתופי פעולה שונים, בהשקעה מזמנם ובמעורבות פעילה בפרויקט.

השנה אנו שואפים להרחיב את שיתוף הפעולה ולהביא למעורבות גדולה יותר של חברי מועדון ומי שירצה בפרויקט עצמו, בחיי הנערים ובמתן מענה לצרכים שונים שיעלו לאורך השנה לסיוע בתהליך השיקום של הנערים ובהרחבת הפרויקט למסגרות נוספות.

ערב התרמה במסיבת חורף לפנימיית נווה הדר 26/11/2018

 

עדכון פעילויות תלמידים מאי 18 במועדון שייט BLUE WAVE

 

פלוטילת סוכות – יוון – האיים הקיקלאדיים

22-29/9/18

פלוטילת סוכות חגיגית, ביוון האיים הקיקלאדיים! אחד מהאזורים הכי יפים לשייט ביוון!

פלוטילה היא הפלגה של קבוצת יאכטות יחד, שבוע שלם בחו"ל. כל יום אי חדש, מפרצים חדשים, חופים חדשים והמון חוויות והרפתקאות במקומות המדימים בעולם לשייט. בסוכות אנו יוצאים לפלוטילה חגיגית ביוון באזור האיים הקיקלאדיים. אחד מהאזורים היפים ביותר ביוון לשייט.

בין היעדים שלנו נבקר:

KEA

sailing greece

 

KYTHNOS

SAILING GREECE

SYROS

sailing greece sailing greece

ועוד….

ניתן להצטרף כתלמידים ביאכטה עם מדריך אם אתם כבר לקראת סוף הקורס ויהיה לכם רישיון עד סוכות, ניתן להשכיר יאכטה שלמה ולצרף חברים ואו משפחה!

נשמח ליעץ ולתת פרטים נוספים.

 גיא – 0524626714 \ טניה – 0586277358


 הפלגות לאי השכן:

הפלגת זמן ים לאי השכן. 4.5 ימים של ים פתוח, מפרשים, תברנות, אוכל טוב וחוויה לימודית של הפלגת ים פתוח שכל סקיפר צריך לעבור!

ההפלגה תופסת כ- 4 ימי זמן ים הנדרש לרישיון משיט 60. ניתן לצאת ולהחשיב כזמן ים גם עם אתם עדיין בקורס! (לאחר מעבר 2 בחינות שאחת מהן היא ימאות או ניווט חופי)

sailing limasol

 

הפלגת יוני: הפלגת אמצע שבוע: 3-7/6 ראשון עד חמישי

הפלגת יולי: הפלת סוף שבוע: 12-16/7

לפרטים והרשמה: דיאנה – 072-2525456


חוג שייט תחרותי לתלמידים:

אוהבים ים, אקשן ותחרויות? רוצים ללמוד מפרשנות ושייט ברמה הגבוה ביותר?! אז החוג התחרותי שלנו זה המקום בשבילכם

פעמיים בחודש, שלישי אחר הצהרים יוצאים להתאמן ולהשתתף בתחרויות הקיץ של הפורום לקידום השייט ומשם ממשיכים לבירות על הרציף. הזדמנות מצויינת לצבור ניסיון ברמה גבוה, לפגוש שייטים נוספים ובעיקר להנות ולהפליג!

השתתפות בחוג הינה בתשלום. אין צורך בניסיון קודם אך חשובה אוריינטציה ימית, לכן יתקיימו מבדקי התאמה לבניית הצוות.

מועדי המבדקים: 8/5 / 15/5 ימי שלישי בשעות 16:00-19:00.

לפרטים והרשמה, אשמח לעמוד לרשותכם

טניה – 058-6277358


פתיחות קורסי תאוריה שנפתחים בקרוב:

2/5 – ימי רביעי – 18:00 – קורס ניווט חופי

9/5 – ימי רביעי – קורס בוקר – 10:00 – ניווט מכשירים

13/5 – ימי ראשון – 18:00 – ניווט מכשירים

24/5 ימי חמישי – 18:00 – קורס ימאות

29/5 – ימי שלישי – 18:00 – קורס מכונה


מצבע חבר מביא חבר:

הקיץ כבר כאן וזה הזמן להזמין חברים להצטרף למשפחה! לקורס סקיפרים / למועדון. נשמח לקבל ממכם פרטים של חברים שמעוניינים להצטרף. הם יקבלו מאיתנו הנחה של 500 ש"ח ולכם נשמח להעניק זיכוי ל- 500 ש"ח נוספים למה שתבחרו מפעילויות המועדון. פרטים ניתן להעביר לטניה במייל, טלפון – 058-6277358


קורסי עזרה ראשונה:

קיבלנו הודעה מוקדמת ממנהל הספנות שקורס עזרה ראשונה עתיד לרדת מהדרישה לקבלת רישיון משיט 30. לכן עצרנו את פתיחות קורסי העזרה ראשונה לתקופה הקרובה. בשבועות הקרובים נקבל עדכון סופי ממנהל הספנות ונפעל בהתאם.

  שיהיה חודש מלא ים ומפרשים

נשמח לעמוד לרשותכם

צוות BLUE WAVE

עדכון פעילויות קיץ במועדון שייט BLUE WAVE מאי 2018

sailing greece

השכרת יאכטות בחו"ל

 

אנו שמחים לעדכן שבאופן רשמי פתחנו מחלקת השכרת יאכטות בחו"ל. אנו מייצגים באופן רשמי את החברות הבינלאומיות KRIAKOULIS, DREAM-YACHTS וחברות נוספות. נשמח לעמוד לרשותכם ליעוץ, תכנון והשכרת יאכטות לטיולים בעולם. לכבוד הפתיחה מחירים מפתיעים! מוזמנים לנסות אותנו 🙂

לפרטים וייעוץ: טניה – 058-6277358 / גיא – 0524-626714


פלוטילת סוכות – יוון – האיים הקיקלאדיים

22-29/9/18

פלוטילת סוכות חגיגית, ביוון האיים הקיקלאדיים! אחד מהאזורים הכי יפים לשייט ביוון!

 

בין היעדים שלנו:

KEA

sailing greece

 

KYTHNOS

SAILING GREECE

SYROS

sailing greece sailing greece

ועוד….

רוצים להצטרף? להגיע לבד או עם צוות ליאכטה שלמה?

נשמח ליעץ ולתת פרטים נוספים.

 גיא – 0524626714 \ טניה – 0586277358


 הפלגות לאי השכן:

הפלגת זמן ים לאי השכן. 4.5 ימים של ים פתוח, מפרשים, תברנות, אוכל טוב וחוויה לימודית של הפלגת ים פתוח שכל סקיפר צריך לעבור!

ההפלגה תופסת כ- 4 ימי זמן ים הנדרש לרישיון משיט 60. ניתן לצאת ולהחשיב כזמן ים גם עם אתם עדיין בקורס! (לאחר מעבר 2 בחינות שאחת מהן היא ימאות או ניווט חופי)

sailing limasol

 

הפלגת יוני: הפלגת אמצע שבוע: 3-7/6 ראשון עד חמישי

הפלגת יולי: הפלת סוף שבוע: 12-16/7

לפרטים והרשמה: דיאנה – 072-2525456


שבת פתיחת קיץ – סאפים וארוחת בוקר בחוף הים –  26/5

ממשיכים את המסורת משנה שעברה. בוקר חברי מועדון בחוף הים! נפגש בשבת ה- 26/5 בחוף הנכים הצמוד למרינה מצפון בשעה 09:30 לבוקר של ים והתנסות בסאפים.

פרטים נוספים בהמשך…


קורס הכשרת משיט 40 – משיט בשכר

פותחים מחזור נוסף להכשרת משיט 40. הקורס מתחיל ביום חמישי ה- 31/5 בשעה 17:00. ההכשרה כוללת: הכנה למבחן התיאוריה של משרד התחבורה. קורס כיבוי אש וקורס הישרדות (אסדת הצלה)

לפרטים והרשמה – טניה – 0586277358

 

 לקראת עונת השייט המתחילה אנו מחפשים חברי מועדון בעלי משיט 40 הרוצים לעזור להוציא הפלגות לאורך הקיץ. יש לכם רישיון ורוצים להפליג? מוזמנים ליצור קשר עם גיא – 0524626714


סדרת תחרויות הקיץ של הפורום לקידום השייט – כל יום שלישי, תחרות פשוטה שפתוחה לכולם להצטרף:

החל משבוע הבא, אנו מתחילים בסדרת תחרויות לקרוזרים ללא ניסיון קודם בתחרויות. התחרויות יהיו במסלול פשוט ללא שימוש בג'ניקר / ספינקר. יהיה פשוט כיף! תחרות קצרה ולאחר מכן בירות על הרציף.

אנו יוצאים בכל שבוע כהפלגה מודרכת. הרשמה דרך המערכת בהפלגות מועדון מודרכות… ימי שלישי 16:00-19:00, תהנו!


מודרכות מועדון נוספות חודש מאי:

ימי שלישי באופן קבוע יציאה לתחרויות הקיץ של הפורום, 16:00 – הרשמה דרך המערכת

3/5 יום חמישי 16:00-19:00 – מודרכת מפרשנות מתקדמת

10/5 – יום חמישי 16:00-21:00 – מודרכת רענון ניווט – הפלגה ליפו

17/5 – יום חמישי 16:00-19:00 – מודרכת מקרים ותגובות

24/5 – יום חמישי 16:00-21:00 – מודרכת רכנון ניווט – הפלגה ליפו

הרשמה לכל ההפלגות דרך המערכת תחת הפלגות מועדון מודרכות


מצבע חבר מביא חבר:

הקיץ כבר כאן וזה הזמן להזמין חברים להצטרף למשפחה! לקורס סקיפרים / למועדון. נשמח לקבל ממכם פרטים של חברים שמעוניינים להצטרף. הם יקבלו מאיתנו הנחה של 500 ש"ח ולכם נשמח להעניק זיכוי ל- 500 ש"ח נוספים למה שתבחרו מפעילויות המועדון. פרטים ניתן להעביר לטניה במייל, טלפון – 058-6277358

 

  שיהיה חודש מלא ים ומפרשים

נשמח לעמוד לרשותכם

צוות BLUE WAVE

פלוטילות 2018: מקומות אחרונים ביוני ליוון. פלוטילת סוכות באיים הקיקלדיים, אליפות אירופה בקפריסין ועוד

 

פלוטילת סוכות – יוון – האיים הקיקלאדיים

22-29/9/18

אנו שמחים להכריז על פלוטילת סוכות חגיגית, ביוון האיים הקיקלאדיים! אחד מהאזורים הכי יפים לשייט ביוון!

 

בין היעדים שלנו:

KEA

sailing greece sailing greece sailing greece

 

KYTHNOS

SAILING GREECE

SYROS

sailing greece sailing greece

ועוד….

מחירון היאכטות:

בחרנו את היאכטות הטובות ביותר בעניינו. יש מגוון אופציות נוספות, גם קטנות וישנות יותר. נשמח לעמוד לרשותכם ולהתאים לכם את היאכטה בשבילכם. 

Yacht prices

אין לכם צוות ליאכטה שלמה? עוא תסיימו את הקורס עד ספטמבר? ניתן להצטרף כמשתתף יחיד  ביאכטת מועדון! מחיר הצטרפות: 650 יורו. 

 

תנאי תשלום:

המחירים הינם ביורו. התשלום מתבצע בשקלים על פי שער המרה גבוה ליום התשלום.

להשכרת יאכטה יש להעביר 50% מעלות ההשכרה. 50% נוספים עד חודשים לפני מועד ההפלגה.

המחירים אינם כוללים עגינות, דלק, אוכל והוצאות נוספות כגון:

  • כרטיסי טיסה והגעה למרינה.
  • הוצאות אישיות: אוכל, נסיעות ומה שבא לכם…
  • ביטוח נסיעות אישי – חובה להוציא.

 מוזמנים מאוד להצטרף. לפרטים נוספים, יעוץ והרשמה נשמח לעמוד לרשותכם: 

גיא – 0524626714 \ טניה – 0586277358

השתתפות באליפות אירופה ליאכטות המתקיימת בקפריסין בחודש ספטמפר:

הבלו וויב עם ספינקר באליפות ישראל

לאחר הניצחון שלנו באליפות קפריסין בספטמבר האחרון, השנה מתקיימת בקפריסין אליפות אירופה ליאכטות ב- ORC. אנו יוצאים להתחרות עם הבלו וויב ואתם מוזמנים להצטרף לחוויה מאוד מיוחדת של מפרשים, אקשן, שייטים מכל העולם והפלגה לקפריסין וחזרה. תוך לימוד מפרשנות ושייט ברמה הגבוה ביותר האפשרית! בהדרכת יואב פוגטש.

תאריכים: 6-17/9/18 (חוגגים את ראש השנה יחד בקפריסין)

הצוות יהיה מורכב ממדריכים, חברי הצוות הנוחכי ומצטרפים נוספים. לפני היציאה חתחרות הצוות המשתתף יערוך 4 אימוני הכנה בהרצליה.

לפרטים נוספים והרשמה:

טניה – 058-6277358 / יואב – 0508366661 / גיא – 0524626714

 

הפלגות קפריסין בשגרה:

הפלגת זמן ים לאי השכן. 4.5 ימים של ים פתוח, מפרשים, תברנות, אוכל טוב וחוויה לימודית של הפלגת ים פתוח שכל סקיפר צריך לעבור!

ההפלגה תופסת כ- 4 ימי זמן ים הנדרש לרישיון משיט 60. ניתן לצאת ולהחשיב כזמן ים גם עם אתם עדיין בקורס! (לאחר מעבר 2 בחינות שאחת מהן היא ימאות או ניווט חופי)

sailing limasol

 

הוספנו הפלגת קפריסין חגיגית בחג שבועות: 17-21/5/18 בהדרכת אסף אברג'יל! (נותרו מקומות אחרונים בלבד!)

הפלגת יוני: הפלגת אמצע שבוע: 3-7/6 ראשון עד חמישי

הפלגת יולי: הפלת סוף שבוע: 12-16/7

 לפרטים והרשמה: טניה – 058-6277358

מקומות אחרונים בפלוטילות יוני – יוון – הים היוני

למי שעוד לא מכיר, פלוטילה היא הפלגה מאורגנת של קבוצת יאכטות יחד, באזורים מהיפים בעולם. טסים ליעד, מקבלים את היאכטות שם ומפליגים לאורך שבוע של מפרצים קסומים, תברנות, חופי טורקיז, אוכל טוב והחופשה המושלמת. כל יום אי חדש, מפרצים חדשים וחוויות מדהימות. אם עוד לא התנסתם אז לא לפספס, תפליגו אתנו פעם אחת ותתמכרו!

אנחנו יוצאים לשבועיים ואתם יכולים לבחור לאיזה שבוע להצטרף:

16-23/6 / 23-30/6

מפליגים באחד האזורים היפים ביותר ביוון – הים היוני, יציאה מלפקדה.

 אופציות אחרונות שנשארו:

שבוע ראשון 16-23/6:

בעקבות ביטול, במחיר מוזל ברגע האחרון! OCIANIS 43 2010, מחיר: 2550 יורו. 

הצטרפות כמצטרף יחיד ליאכטת מועדון, מחיר: 650 יורו. נותרו 2 מקומות אחרונים.(ניתן להצטרף גם אם עוד לא סיימתם את הוצאת הרישיון)

 

שבוע שני 6\23-30:

הצטרפות כמצטרף יחיד ליאכטת מועדון, מחיר: 650 יורו. נותרו 2 מקומות אחרונים.(ניתן להצטרף גם אם עוד לא סיימתם את הוצאת הרישיון)

מוזמנים מאוד להצטרף. לפרטים נוספים, יעוץ והרשמה נשמח לעמוד לרשותכם:

גיא – 0524626714 \ טניה – 0586277358

לא הייתם אף פעם בפלוטילה? רוצים להבין על מה מדובר? תתקשרו ונשמח לשתף ולהסביר. זו אחת החופשות המדהימות ביותר שאתם יכולים לדמיין….

 נשמח לעמוד לרשותכם,

שנתראה בים….

צוות BLUE WAVE

הפלגות קפריסין ויוון קיץ 2018

sailing limasol

הפלגות קפריסין:

הפלגה לאי השכן לאחת המרינות היפות בעולם. 4.5 ימים של מפרשים, ים פתוח, אוכל טוב, תברנות ומקומות מדהימים. הכל בשילוב חוויה לימודית משמעותית: החזקת משמרות בהפלגה ארוכה בים פתוח, ניווט, תפעול תקלות, הגעה למרינה לא מוכרת מהים הפתוח ועוד… בהחלט התנסות שכל סקיפר צריך לעבור.

ההפלגות נחשבות ל – 4 ימי זמן ים + מעבר גבול הנדרשים לרישיון משיט 60.

הפלגות הקרובות:

הפלגת אפריל: הפלגת חו"ל המועד פסח – 1-5/4 ימים ראשון עד חמישי.

 

הפלגת מאי: בתחילת חודש מאי מתקיימת בלימסול תערוכת יאכטות ואנחנו יוצאים בהפלגה אל התערוכה! תהיה חוויה מאוד מיוחדת להגיע למרינה עם תצוגת יאכטות מכל העולם והמון שייטים שיגיעו לבקר.

3-7/5 ימים חמישי עד שני. מוזמנים להצטרף.

 

הפלגת יוני: הפלגת אמצע שבוע: 3-7/6 ראשון עד חמישי

 

הפלגת יולי: הפלת סוף שבוע: 12-16/7

 

פלוטילת יוון – יוני – הים היוני

 

פלוטילה היא החופשה הכיפית ביותר שאפשר לעשות ביאכטה. כל יום אי חדש, מפרצים מדהימים, מקומות קסומים, תברנות ופשוט שבוע חלומי מלא בים, יאכטות, מפרשים אוכל ואנשים. אנו שמחים להזמינכם להצטרף לחוויה מדהימה ביאכטה עם סקיפר. בנוסף לכל הכיף זה הלימוד האמיתי. הפלגות בין איים, כל יום מרינה חדשה, עגינות ועוד…

הפלוטילה יוצאת ב- 2 סבבים: 16-23/6 ו- 23-30/6

הצטרפות כמצטרף יחיד ליאכטת מועדון, מחיר: 650 יורו. נותרו 2 מקומות אחרונים. או לשכור יאכטה שלמה.

אתם מוזמנים להצטרף אלינו להרפתקה של הקיץ!

גיא – 0524626714 \ טניה – 0586277358

   נתראה בים

צוות BLUE WAVE

הפלגות קפריסין ויוון קיץ 2018

sailing limasol

הפלגות קפריסין:

הפלגה לאי השכן לאחת המרינות היפות בעולם. 4.5 ימים של מפרשים, ים פתוח, אוכל טוב, תברנות ומקומות מדהימים. הכל בשילוב חוויה לימודית משמעותית: החזקת משמרות בהפלגה ארוכה בים פתוח, ניווט, תפעול תקלות, הגעה למרינה לא מוכרת מהים הפתוח ועוד… בהחלט התנסות שכל סקיפר צריך לעבור.

ההפלגות נחשבות ל – 4 ימי זמן ים + מעבר גבול הנדרשים לרישיון משיט 60.

הפלגות הקרובות:

הפלגת אפריל: הפלגת חו"ל המועד פסח – 1-5/4 ימים ראשון עד חמישי.

 

הפלגת מאי: בתחילת חודש מאי מתקיימת בלימסול תערוכת יאכטות ואנחנו יוצאים בהפלגה אל התערוכה! תהיה חוויה מאוד מיוחדת להגיע למרינה עם תצוגת יאכטות מכל העולם והמון שייטים שיגיעו לבקר.

3-7/5 ימים חמישי עד שני. מוזמנים להצטרף.

 

הפלגת יוני: הפלגת אמצע שבוע: 3-7/6 ראשון עד חמישי

 

הפלגת יולי: הפלת סוף שבוע: 12-16/7

 

פלוטילת יוון – יוני – הים היוני

 

פלוטילה היא החופשה הכיפית ביותר שאפשר לעשות ביאכטה. כל יום אי חדש, מפרצים מדהימים, מקומות קסומים, תברנות ופשוט שבוע חלומי מלא בים, יאכטות, מפרשים אוכל ואנשים. אנו שמחים להזמינכם להצטרף לחוויה מדהימה ביאכטה עם סקיפר. בנוסף לכל הכיף זה הלימוד האמיתי. הפלגות בין איים, כל יום מרינה חדשה, עגינות ועוד…

הפלוטילה יוצאת ב- 2 סבבים: 16-23/6 ו- 23-30/6

הצטרפות כמצטרף יחיד ליאכטת מועדון, מחיר: 650 יורו. נותרו 2 מקומות אחרונים. אתם מוזמנים להצטרף אלינו להרפתקה של הקיץ!

גיא – 0524626714 \ טניה – 0586277358

 

ובלי קשר, הקיץ מגיע ואתם צריכים להתקדם בקורס 🙂 אז קורסים שנפתחים בקרוב:

12/3 – ימי שני – 18:00 – ניווט מכשירים

16/3 – ימי שישי – 09:30 – ניווט חופי

22/3 – ימי חמישי – 18:00 – קורס מכונה

הרשמה במייל מול המשרד.

  נתראה בים

צוות BLUE WAVE

עדכון פעילויות סוף חורף, פברואר – מרץ מועדון שייט BLUE WAVE

noga yacht

השקת יאכטה נגה – יאכטת המועדון החדשה שלנו

ביום שישי ה- 23 לחודש בשעה 13:30 נרים כוסית יחד על הרציף מתחת למשרד לכבוד התחלת ההפלגות של יאכטה נגה. כולם מוזמנים!

בתוכנית: סושי, שמפנייה, אווירה טובה ויאכטה מדהימה! מצפים לראותכם. 

הנגה כבר עברה רישום וכושר שייט ישראלי, מערך המפרשים הוחלף במפרשים חדשים ואיכותיים כהרגלנו. אנו מבצעים עוד מספר תיקונים ושיפורים ובשבוע הבא מתחילים הסמכות! מועדים יפורסמו ביומן לקראת סוף השבוע. הרשמה דרך היומן בלבד.

הסמכות על הנגה יהיו רק למי שכבר מוסמך על המרינה ובעל שנת ניסיון במועדון.

היאכטה למי שעוד לא מכיר היא OCEANIS 41 שנת 2012. יאכטה מדהימה עם קוקפיט ענק ומרשים יותר מכל מה שפגשתם עד היום ליאכטות בגודל הזה. היא גם פליגה מאוד יפה ודי נוחה לתמרוני מנוע.

מחכה לכם להפלגות במרינה. תהנו!  🙂

 

פלוטילת יוני 2018:

פלוטילה היא החופשה המושלמת! שבוע ביאכטה, הפלגות ממפרץ למפרץ, מקומות וחופים מהיפים בעולם!  תברנות, אוכל טוב והרבה אלכוהול 🙂 כל אלו יוצרים את השילוב המושלם לופשה שהיא באמת חלומית ומשהוא שעוד לא הכרתם עד היום. ובנוסף חוויה לימודית משמעותית מאוד בחייכם כסקיפרים.

פלוטילות הקיץ לשנו הולכות ומתקרבות וזה הזמן להזמין יאכטה או מקום לעצמכם בפלוטילה! בקרוב כרטיסי הטיסה והיאכטות יתחילו להתייקר ולכן אנו ממליצים בחום להצטרף בזמן הקרוב שתוכלו עוד להנות ממחירים נוחים.

פלוטילת יוון 2016
18\6\16-30
יוצאים לשבועים! ניתן לבחור שבוע או להצטרף לשניהם.
הצטרפו לחופשה המדהימה של הקיץ – ניתן להצטרף כתלמיד ליאכטה מודרכת או לקחת יאכטה שלמה למשפחה וחברים כשאתם כבר סקיפרים!

מוזמנים להתקשר ליעוץ והתאמת היאכטה שלכם לקיץ: גיא – 0524626714 / טניה – 072-2525456

 

הפלגת סיטיים לקפריסין:

אחרי הפסקה חורפית קצרה, חוזרים לשגרת הפלגות סיטיים לקפריסין. מוזמנים להצטרף! ההפלגה הקרובה יוצאת ב- 15-19 במרץ. 4.5 ימים של ים, מפרשים, אלכוהול, אנשים טובים ומרינה יפיפייה בלימסול. וגם חוויה לימודית חשובה למי שעוד לא יצא להפלגת ים פתוח. מוזמנים להצטרף!

 

קורסי תאוריה שנפתחים בקרוב:

20/2 – ימי שלישי, 18:00 – קורס ימאות

26/2 – יום שני, 18:00 – קורס עזרה ראשונה הנדרש להוצאת הרישיון. הקורס מבוסס על לימוד עצמי לפני מפגש הסיכום. 

28/2 – ימי רביעי, 18:00 –  – קורס ניווט מכשירים

2/3 – ימי שישי 09:30 – קורס מכונה

4/3 – ימי ראשון, 18:00 – קורס ימאות

5/3 – ימי שני, 18:00 – קורס מכשירים

11/3 – ימי ראשון, 18:00 – קורס ניווט חופי

20/3 – ימי שלישי, 18:00 – קורס ניווט חופי

22/3 – ימי חמישי, 18:00 – קורס מכונה

30/3 – ימי שישי, 09:30 – קורס ימאות

הרשמה לקורסים דרך באתר:

כניסה למערכת רישום קורסים עיוניים

 

או דרך המשרד.

 

נשף פורים 2018

porim marina party

כבכל שנה אנו שמחים להזמינכם להשתכר איתנו יחד 🙂 בנשף פורים המסורתי והמושקע של מרינה הרצליה! נשמח לראותכם! הכניסה ללא תשלום אבל בהרשמה מראש בלבד בקישור הבא:

לחץ לכניסה לעמוד ההרשמה לנשף פורים מרינה הרצליה

ההרשמה עד ה- 25 לחודש. אבל מניסיון העבר מספר המקומות מוגבל ולפעמים נגמר לפני מועד סוף ההרשמה אז מומלץ להירשם בהקדם.

 

הפלגת סירים ומפרשים

Yacht race and cooking

אנחנו יוצאים בהרכב מלא כל היאכטות! ומתכוונים לנצח גם בתחרות וגם בבישולים 🙂 יאכטה מרינה תצא עם תלמידים ומדריך. מוזמנים להצטרף אלינו לתחרות, בישולים וארוחת שייטים משותפת בסיום. השתתפות בעלות סמלית של 100 ש"ח למשתתף ובנוסף על המשתתפים להכין מנה לתחרות הבישולים ולארוחת הצהרים המשותפת. נשמח לראותכם!

הרשמה דרך המשרד, שימו לב, מספר המקומות מוגבל מאוד כדאי להירשם בהקדם.

 

משוב פעילות מועדון:

בימים אלו אנו מסיימים להערך לקראת הקיץ ועונת ההפלגות. אנו משקיעים מאמצים רבים במחשבה וארגון בכדי לתת לכם את השירות הטוב ביותר הניתן. אפליקצית הלימוד עלתה לאוויר בגרסה ראשונית והיא עוד תשתדרג. אנו משקיעים בסדרה של סרטוני עזר ללימוד ועוד מספר הפתעות.  במסגרת פעילות זו נשמח אם תשקיעו כמה דק' מזמנכם למילוי משוב קצר על פעילות המועדון. המשוב נמצא בקישור הבא:

לחץ לכניסה למשוב חברי מועדון

תודה רבה 🙂

 

שיהיה חודש מהנה ומלא הפלגות

צוות BLUE WAVE

עדכון פעילויות סוף חורף, פברואר – מרץ מועדון שייט BLUE WAVE

noga yacht

השקת יאכטה נגה – יאכטת המועדון החדשה שלנו

ביום שישי ה- 23 לחודש בשעה 13:30 נרים כוסית יחד על הרציף מתחת למשרד לכבוד התחלת ההפלגות של יאכטה נגה. כולם מוזמנים!

בתוכנית: סושי, שמפנייה, אווירה טובה ויאכטה מדהימה! מצפים לראותכם. 

הנגה כבר עברה רישום וכושר שייט ישראלי, מערך המפרשים הוחלף במפרשים חדשים ואיכותיים כהרגלנו. אנו מבצעים עוד מספר תיקונים ושיפורים ובשבוע הבא מתחילים הסמכות! מועדים יפורסמו ביומן לקראת סוף השבוע. הרשמה דרך היומן בלבד.

הסמכות על הנגה יהיו רק למי שכבר מוסמך על המרינה ובעל שנת ניסיון במועדון.

היאכטה למי שעוד לא מכיר היא OCEANIS 41 שנת 2012. יאכטה מדהימה עם קוקפיט ענק ומרשים יותר מכל מה שפגשתם עד היום ליאכטות בגודל הזה. היא גם פליגה מאוד יפה ודי נוחה לתמרוני מנוע.

מחכה לכם להפלגות במרינה. תהנו!  🙂

 

פלוטילת יוני 2018:

הקיץ הולך ומתקרב וזה הזמן להזמין יאכטה או מקום לעצמכם בפלוטילה! בקרוב כרטיסי הטיסה והיאכטות יתחילו להתייקר, אנו ממליצים בחום להצטרף בזמן הקרוב שתוכלו עוד להנות ממחירים נוחים.

פלוטילת יוון 2016
18\6\16-30
יוצאים לשבועים! ניתן לבחור שבוע או להצטרף לשניהם.
הצטרפו לחופשה המדהימה של הקיץ

מוזמנים להתקשר ליעוץ והתאמת היאכטה שלכם לקיץ: גיא – 0524626714 / טניה – 072-2525456

 

הפלגת סיטיים לקפריסין:

אחרי הפסקה חורפית קצרה, חוזרים לשגרת הפלגות סיטיים לקפריסין. מוזמנים להצטרף! ההפלגה הקרובה יוצאת ב- 15-19 במרץ. 4.5 ימים של ים, מפרשים, אלכוהול, אנשים טובים ומרינה יפיפייה בלימסול. וגם חוויה לימודית חשובה למי שעוד לא יצא להפלגת ים פתוח. מוזמנים להצטרף!

 

פתיחות קורסים:

קורס GMDSS – רדיו טלפון הנדרש לרישיון משיט 60.
נפתח ביום שלישי ה- 22/02 בשעה 18:00.

 

מודרכות מועדון:

החודש אנו מתחילים בפרויקט חדש במודרכות המועדון: בכדי להעלות את הרמה ואפשר העמקה גדולה יותר בנושאים הנלמדים, בנוסף למודרכות החד פעמיות, אנו מתחילים לקיים סדרות של מיני קורסים: סדרה של 3 מפגשים בנושא אחד. ההרשמה היא רק לשלושת המפגשים יחד, לא ניתן להצטרף למפגש בודד. כך קבוצה אחת תוכל להתקדם ברמה ממפגש למשפגש. אנחנו מתחילים החודש במיני קורס מפרשנות ובהמשך נפתח בנושאים שונים. שימו לב כי לא ניתן להירשם ברצף לאותו קורס פעם אחר פעם.

13/2 – 16:00 – מודרכת רענון ניווט – הפלגה לתל אביב
15/2 – 15:00 פתיחה מיני קורס מפרשנות, רצף של 3 מפגשים בימי חמישי בשלוש. (נותר מקום אחרון, מיד בסיום נפתח קורס נוסף)
08/3 – 15:00 פתיחת מיני קורס מפרשנות. רצף של 3 מפגשים בימי חמישי בשלוש. הרשמה לשלות המפגשים יחד חובה. 

בנוסף לקורסים והמודרכות יתקיימו החל משבוע הבא הסמכות על הנגה בימים שונים ובמגוון שעות. במועדים יפורסמו ביומן לקראת סוף השבוע והרשמה תתבצע דרך היומן. 

 

נשף פורים 2018

porim marina party

כבכל שנה אנו שמחים להזמינכם להשתכר איתנו בנשף פורים המסורתי והמושקע של מרינה הרצליה! נשמח לראותכם! הכניסה ללא תשלום אבל בהרשמה מראש בלבד בקישור הבא:

לחץ לכניסה לעמוד ההרשמה לנשף פורים מרינה הרצליה

ההרשמה עד ה- 25 לחודש. אבל מניסיון העבר מספר המקומות מוגבל ולפעמים נגמר לפני מועד סוף ההרשמה אז מומלץ להירשם בהקדם.

 

הפלגת סירים ומפרשים

Yacht race and cooking

אנחנו יוצאים בהרכב מלא כל היאכטות! ומתכוונים לנצח גם בתחרות וגם בבישולים 🙂 הנגה והנועה  פתוחות להרשמת חברי מועדון דרך היומן באופן זהה להפלגה פתוחה. אורחים בשלב זה על בסיס מקום פנוי בלבד. מוזמנים להירשם ולתכנן מה מבשלים 🙂 על הבלו וויב נפליג אנחנו עם צוות מדריכים, על התמר יפליגו חברי הצוותים התחרותיים ועל המרינה תלמידים. מוזמנים מאוד להצטרף יהיה יום כיף! עם ארוחת צהרים משותפת בסיום.

 

משוב פעילות מועדון:

בימים אלו אנו מסיימים להערך לקראת הקיץ ועונת ההפלגות. אנו משקיעים מאמצים רבים במחשבה וארגון בכדי לתת לכם את המועדון והשירות הטוב ביותר הניתן. הנגה נכנסת להפלגות ומשדרגת משמעותית את את צי היאכטות. הגברנו מאוד את כל מערך הניקיון והתחזוקה ויש עוד כמה הפתעות משמעותיות לקראת הקיץ הקרוב. במסגרת פעילות זו נשמח אם תשקיעו כמה דק' מזמנכם למילוי משוב קצר על פעילות המועדון. המשוב נמצא בקישור הבא:

לחץ לכניסה למשוב חברי מועדון

תודה רבה 🙂

 

שיהיה חודש מהנה ומלא הפלגות

צוות BLUE WAVE

ביקור בתערוכת היאכטות הבדיסלדורף

amel boat show

כמו לשים ילד בחנות הממתקים הגדולה בעולם – ביקור בתערוכת היאכטות בדיסלדורף.

שלושה ימים מוקפים ביאכטות מכל הסוגים והגדלים. מרגיש קצת כמו להכניס ילד לחנות הממתקים הגדולה בעולם. אני לפחות לא רציתי שזה יגמר. חוויה מומלצת מאוד לכל חובב שייט. במיוחד כשביחס לכל חופשת סוף שבוע בחו"ל הביקור בדיסלדורף מאוד זול, נגיש ופשוט לארגון.

תערוכת היאכטות בדיסלדורף 2018

 

אז קצת חוויות משלושה ימים ארוכים, עמוסים ומלאי יאכטות:

יאכטת CNB מדהימה

התחלנו את היום עם יאכטת CNB 66 השייכת לחברת בנטו. כאן אירח אותנו יפה על הבוקר, עם הסברים, ארן מחברת תשוט המייצגת אותן בישראל. ה- CNB: יאכטת פרפורמנס מדהימה ומרשימה מכל כיוון. רמות גימור גבוהות מאוד בכל הפרמטרים האפשריים שהשאירו אותנו עם פה פתוח…. . מוזמנים להקרוא עליה קצת יותר באתר:

https://en.cnb-yachts.com/yachts/cnb66

 

ארן אירח אותנו יפה גם ביאכטות לגון ומשם המשכנו לדופור ובוואריה. יאכטות בוואריה הפתיעו השנה מאוד לטובה עם קו ייצור משופר שנראה מעולה גם מבחוץ וגם מבפנים. נראה שבאמת העלו את רמת הגימור והייצור גם של הגוף וגם של הנגרות והאבזור בפנים היאכטות. הקו החדש נראה מרשים ביותר והזמן יגיד עם הביצועים, עמידות היאכטה ונגרות הפנים באמת השתפרו כמו שנראה. עם שינוי קו הייצור נאמר לנו שגם המחירים עלו ביחס לדגמים הישנים.

מיצג יאכטות בוואריה בדילדורף

וצריך כמובן להודות לצוות OFEK YACHTS: יהודה, אסף וגדי על האירוח החם והמושקע.

 

מכאן קפצנו לביקור בעולם אחר לחלוטין – מנועיות היוקרה. פאר, פינוקים והרגשה של וילה יוקרתית הם רק חלק ממה שמחכה בתוך מנועיות היוקרה.  ביאכטות princes  המדהימות, בצל של מפלצת באורך 35 מטר, פגש אותנו טל הולנדר מחברת AQUA MARINA.

יאכטות פרינסס

כאן אין מה להגיד, הכל מושקע ברמות הגבוהות ביותר האפשריות. ממערכות השייט ועד רהיטי מעצבים, מטבח מקלחות וכדומה מפוארים יותר ממה שיש לרובנו בבית. יאכטות פרינסס מיוצרות בפלימוס שבאנגליה ומעבר ליוקרה, הפער ונוחות המחייה כיאה למנועית מפוארת הן נועדו להחזיק ים קשה. צריך פעם לנסות להפליג על אחת כזו, רק צריך לקחת את תקציב הדלק בחשבון 🙂

 

אחרי הפסקת נקניקיה ובירה שאי אשפר להתחמק מהן בביקור בתערוכה, המשכנו ליאכטות ג'אנו המרשימות, כאן אירח אותנו בשמחה ליאור סופר מחברת תלתנית.

יאכטות ג'אנו דיסלדורף 18

מעבר ליאכטות מרשימות ומקצועיות גילינו כמה פטנטים נחמדים וייחודיים לג'אנו שעושים את הקוקפיט מאוד מרווח ונוח.

 

משם דילגנו ל- X-YACHTS היפיפיות. אי אפשר להתעלם מרמות גימור ברמה מאוד גבוה. יאכטות מאסיביות ומושקעות עם שלד פלדה השומר על מבנה היאכטה קשיח לאורך זמן. מערכות ואביזרים ברמה הגבוה ביותר האפשרית. אין כאן השקעה באבזורים מסובכים, עיצובי פנים או מנגל בירכתיים. אלא השקעה באיכות אמתית ובביצועים גבוהים.

יאכטות X

כאן פגשנו את אבירם מחברת NORTH SAILS להסבר על שלושת הסדרות של X המתחלקות ליאכטות קרוז, פרפורמנס וקו אמצע בניהן.

סדרות יאכטות X

לכל מי שחושב שיאכטות X הן לתחרויות בלבד. מוזמן לבדוק את סדרת ה- C שהן קרוזריות לכל דבר. ומעבר לכך תופתעו לגלות  שבכל הסדרות, עיצוב הפנים הוא מפואר מאוד ומושקע ברמה הגבוהה.ביותר האפשרית.

מוזמנים להציץ ולהכיר:

https://www.x-yachts.com/en/

כמובן שהמחירים בהתאם ויאכטות אלו יקרות מאוד בהשוואה ליאכטות המוכרות יותר כמו בוואריה ז'אנו ובנטו.

תערוכת היאכטות בדיסלדורף

 

את היום הארוך שלנו סיימנו בביקור אצל דנה הברמן ביאכטות SWAN שתמיד שמחה לקבל אותנו בחיוך גדול ולהסביר על היאכטות המדהימות והמיוחדות האלו, שלא רואים כל יום, על אופן היצור והעיצוב שלהן. תמיד כיף לראות כמה דנה מחוברת למותג העל הזה ורוצה לחלוק מהידע ולהכיר לנו את היאכטות והחברה.

סוואן בתערוכה

יאכטות סוואן נבנות לפי הזמנה ורצונות הלקוח ולא ביצור סדרתי. כל הדגמים בנויים לביצועים גבוהים אבל חלקן בעיצוב תחרותי נטו וחלקן נועדו לקרוזינג ברמה גבוה. בגדלים החל מ- 50 פיט ועד 115 פיט! כאשר בכולן יש דגש גבוה מאוד על בטיחות, נוחות שימוש ורמות גימור הגבוהות ביותר שניתן למצוא. המחיר כמובן בהתאם, זאת אחת היאכטות המדהימות, היוקרתיות והיקרות בשוק. שווה להכיר:

https://www.nautorswan.com/en/home/

ואנחנו מחכים להזמנה להפליג על אחת כזו 🙂

 

את היום הבא בתערוכה בילינו בכמה יאכטות פחות מוכרות בישראל.  ראשית ניצלנו את השקט של הבוקר בתערוכה לבקש להיכנס לאויסטר 76.

יאכטת אויסטר 76

היאכטה הגדולה והמפוארת ביותר בתערוכה. אין בה חלק אחד שלא מרשים ביותר, חדשני, מהחומרים ומאביזרים הטובים ביותר האפשריים.   עם עיצוב פנים ורמות גימור הגבוהות ביותר. אבל לכל זה יש מחיר והיאכטה עולה 4 מיליון יורו!

 

משם ביקרנו כמה חברות מאוד איכותיות שאינן מיוצגות בישראל. CONTEST, NAJAD ו- HALLBERG RASSY. מיוצרות בהולנד ושוודיה, אלו יאכטות איכותיות ומרשימות. כולן בנויות בצורה מאסיבית מאוד וברמת גימור גבוהה ביותר. אלו יאכטות כבדות שנועדו להחזיק ים קשה. גם כאן ניתן לראות השקעה גבוה באיכות בניה, גימור ועמידות לתנאי ים קשים ופחות באבזורים מפוארים שאינן קשורים לשייט עצמו. ממליץ מאוד להכיר לכל מי שמתעניין ביאכטות:

https://www.contestyachts.com/

https://najad.se/

https://www.hallberg-rassy.com/

 

ולסיום 2 היאכטות המעניינות ביותר שפגשנו:

AMEL 50: יאכטה צרפתית מאוד לא שגרתית.

יאכטת אמל 50

בכניסה לתצוגה הופתענו לגלות שיש לה נציגות ישראלית ופגש אותנו עם חיוך גדול ומסביר פנים אורי מחברת STREAM YACHTS. יאכטות AMEL הן מאסיביות מאוד ( 50  פיט במשקל כמעט 20 טון), ברמת גימור הגבוה ביותר (המחיר בהתאם) ונועדו להתמודד עם הים הקשה ביותר. הקו המנחה בעיצוב הספינה הוא יכולת עמידות בים קשה יחד עם יכולת תפעול ללא צוות. היאכטה נועדה לתפעול על ידי זוג בכל מצב מזג אוויר. לאורך השנים הושקעה המון חשיבה בעיצוב ובחירת המערכות ליכולת תפעול בצוות מינימלי וללא צורך לצאת מהקוקפיט. הדגם 50 פיט הוא דגם חדש שבו לראשונה כל עיצוב הפנים מאוד מפואר ומושקע ברמות הגבוהות ביותר.

כמו שאתם יכולים לשאר היאכטה מאוד יקרה ומחירה לפני תוספות 750 אלף יורו.

https://www.amel.fr/en/

 

אחרונה חביבה וממש לא מוכרת בארץ חברת LATITUDE.

יאכטות אלטיטוד

מדובר ביאכטות יקרות ומאוד לא פרקטיות מבחינת VALUE FOR MONEY, שתוכננו להתאים להפלגות יום בלבד (DAY SAILER) אבל הם יפיפיות אמיתיות אחת אחת. בנויות לביצועים, רמת גימור מדהימה עם ריגינג ומכשירים ברמה הגבוה ביותר אבל ללא שום אבזור או מתקנים להפלגה של יותר מכמה שעות. ללא האבזור וריהוט הפנים הן שומרות על משקל מאוד נמוך ולכן מפליגות מהר מאוד. הדגם של 40 פיט שוקל 5 טון בלבד!

ה- 40 פיט שביקרנו, יפיפיה אמיתית אבל עולה 350 אלף יורו 🙂

 

לסיכום הביקור המופלא שהיה, המסקנה העיקרית היא שיש אינסוף מה לראות ולגלות בעולם השייט. מיאכטות נפוצות ומוכרות ועד חברות קטנות ויקרות, מוכרות יותר ומוכרות פחות. ויש גם את מי שבונה יאכטות קלאסיות מעץ… אנחנו ביקרנו בתערוכה רק בחלק קטן מהיאכטות ורק על חלקן כתבנו כאן. כך שיש עוד הרבה מה לראות ולהכיר….

 

מעבר ליאכטות בתערוכה יש אולמות נוספים של כל ענפי הים: צלילה, קיאקים, גלישה וכדומה. והם לא פחות מגניבים ומרשימים!

ספורט מים בדיסלדורף

 

לסיום גם טיול קצר לאורך הריין מאוד מומלץ. מסעדות ניתן למצוא בקלות בכל הרמות החל מאוכל רחוב ברמה גבוה ועד מסעדות גורמה ברמה עולמית (חובה להזמין מקומות כי זה השבוע העמוס ביותר בשנה) וגם לכל אוהבי השופינג ניתן למצוא כאן הכל מהכל….

לסיכום, התערוכה לדעתי,  לחלוטין חוויה מומלצת לכל חובב שייט. אלו כמה ימי חופשה מאוד פשוטים לארגון, לא יקרים ומהנים בהחלט מכל הבחינות.

אז נתראה בשנה הבאה

צוות BLUE WAVE